+38 (048) 705-80-24

+38 (050) 333-58-99


отримати консультацію

Передавачі


Зонди позиціонування бурової головки DigiTrak незамінні в горизонтально направленому бурінні (ГНБ). Їх поява на ринку стала каталізатором масового впровадження технології направленого буріння в міському будівництві, спорудження нафто- та газопроводів, трубопровідних переходів під мостами, ріками та іншими об’єктами.

Зонд-передавач випромінює постійний електромагнітний сигнал на заданих частотах, а також може долати пасивні та активні перешкоди.

В залежності від рельєфу місцевості застосовуються певні частоти і задається сила сигналу, яка підходить для проведення робіт ГНБ. Вибір передавача визначається глибиною буріння, чим вона вища, тим більш потужний зонд-передавач необхідний.

Робота установки ГНБ без сучасної системи позиціонування неможлива і непередбачувана. Всі етапи проведення бурових робіт залежать від управління та правильного позиціонування бурової головки. Без зондів-передавачів оператор не зможе відстежувати точні параметри прокладки свердловини: глибину, швидкість буріння, напрямок руху бурової головки, температуру, стан батареї.